kalite.asp
   
     
 
Cebel Kurumsal
 

İlk adım Şakir Suda’nın girişimiyle 1962 yılında Konya’da bal, peynir, zeytin ticareti ile atıldı. Uzun yıllar Şakir Gıda Pazarı ünvanıyla hizmet veren ve daha sonra Cebel Bal ve Cebel Zeytin ürünlerinin üretimine başlayan Şakir Gıda Pazarı 1991 yılında Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. İth. Dah. Tic. Ltd. Şti. ünvanını aldı. Bal, peynir, zeytin üçlüsünde süt ürünleri üretimine 1999 yılında Cebel Süt Ür. ve Gıda Mad. İml. San. Tic. A.Ş. kurularak başlandı. Ürün kalitesini her zaman ön planda tutan CEBEL her yıl ürün çeşitliliğini, kapasitesini ve pazar payını geliştirdi, bilinen ve tercih edilen bir marka haline geldi. Manisa Akhisar’da yaptığı yatırımla Cebel Zeytin ve Tarım Ür. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.’ni hayata geçirdi. Şu an 15.000 m²’si Konya’da, 5.000 m²’si Akhisar’da olmak üzere toplam 20.000 m² kapalı alanda üretimlerini gerçekleştiren şirketler, deneyimi ve teknolojisi ile Türk Gıda Sanayi’nin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır.

Ürün kalitesini kendine temel amaç edinmiş, üretimlerinde son teknolojiyi kullanan modern işletmelerimiz, K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetim sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahip olmuş, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolünü sağlamakta ve tüketicilerimizin güvenini kazanmaktadır.

Ürün kalitesinin yanısıra müşteri beklentileri doğrultusunda gerekli Arge çalışmalarını yaparak ürün çeşitliliğini de sürekli geliştirmektedir.

Binlerce üretici müstahsillerimizle uzun yıllara dayanan ilişkilerimiz ve desteklerimizle tarım ve hayvancılığımızın gelişmesi, ürün kalitemizin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve hizmet etmek için çalışmaktayız.

 
The first step was performed by entrepreneur of Şakir Suda through honey, cheese, olive trade in Konya in 1962. Firstly retail trade then wholesale trade continued. And then Şakir Gıda Pazarı/ Sakir Food Market which began to produce Cebel Honey and Cebel Olive products took title of ‘Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. İth. Dah. Tic. Şti./Sakir Honey and Food Materials Import Export domestic Trade Co., Ltd’ in 1991. after producing the honey, cheese and olive trinity, dairy products was begun to be produced establishing Cebel Süt Ür. Ve Gıda Mad. İml. San. Tic. A.Ş. /Cebel Dairy Products and Food Materials Manufacturing Industry Trade Inc. in 1999. Cebel that keeps the product quality always at the top level developed its product variety, capacity and market share in every year and it became a known and preferable mark. The companies that realize manufacturing 15.000 m2 in Konya, 5.000 m2 in Akhisar, Manisa totally 20.000 m2 indoor area took their places among the leader companies of Turkish Food Industry by their experience and technology.

Our modern enterprises that adopted product quality as main objective, use high technology at its producing and have hygienic infrastructures, have K-Q TSE-ISO-EN 9000 Quality Management Certificate and G-F - TSE- EN 22000 Food Safety Management System certificates; provides Quality Control at each phase of manufacturing and gains trust of our consumers.

Beside product quality, it provides RE & DE studies through customer expectations and always develops product range.

We work to provide service and to provide sustainability of customer satisfaction through providing sustainability of our product quality, to develop agriculture and stockbreeding through our support and our long term relations with our thousands of producers.

 
Online Katalog
Son çıkan Ürün katalogumuza online olarak digital ortamda ulaşmak için tıklayınız...
Cebel Medya Kit
Cebel ile ilgili kurumsal reklam ve diğer görsel öğeler için tıklayınız...

Cebel Haberler
Cebelden haberler bölümü için tıklayınız...


 
 
  Cebel | +90 332 355 79 89 | www.cebel.com.tr | bilgi@cebel.com.tr
© 2011 ' Tüm hakkı saklıdır.
Tasarım : Arena Medya